U W A G A !!!
Trzebińskie Centrum Kultury informuje, że w dniu 29 września 2019 r. w godz. od 12.00 do 13.30 będą wyłączone z ruchu drogowego ulice: Głowackiego, Topolowa, Chrzanowska, Trzebińska, Słowackiego oraz droga dojazdowa do Zalewu Chechło z powodu organizowanego w tym czasie biegu „Chechło Run ‘2019”.
Za utrudnienia wynikające z organizacji w/w imprezy serdecznie przepraszamy.

Zapraszamy na wrześniowe, trzynaste z kolei spotkanie trzebińskich KinoBzików! Tym razem seans spod znaku punka i poezji, z Kylo Renem w roli głównej, Kochankami z Księżyca w tle i wysoką notą na zgniłych pomidorach, która zaskoczyła samych krytyków filmowych. Jeśli zrozumieliście w całości całe poprzednie zdanie, to znak, że jesteście prawdziwymi KinoBzikami. Jeśli nie zrozumieliście ani słowa – także zapraszamy na seans, gdzie oprócz projekcji i drobnego poczęstunku, czeka Was kilka słów wprowadzenia i dyskusja po filmie. Przypominamy, że spotkania są wyłącznie dla widzów dorosłych. WSTĘP WOLNY!

 

 

Ruszyły zapisy na CHECHŁO RUN 2019 - ZAPISZ SIĘ TUTAJ.
Zachęcemy do zapoznania sie z REGULAMINEM. Do pobrania KARTA zapisów dla dzieci i młodzieży, warto ją wcześniej wypełnić i przynieść na zawody.

Bieg w nowej odsłonie - nowe miejsce startu/mety na świeżo zrewitalizowanym terenie rekreacyjnym przy zalewie Chechło. Dwa dystanse 5 i 10 km, bieg dla dzieci, dwa pakiety do wyboru. Dla głodnych i spragnionych czeka strefa gastronomiczna. Bijemy też rekord Chechło Run. Dla najlepszych nagrody, a dla wszystkich - piękne medale!

chechłrun 2019 plakat

 

Uwaga! Konkurs! HYDRO DLA MŁODYCH SPORTOWCÓW
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do szkół podstawowych i średnich na terenie Powiatu Chrzanowskiego.Konkurs polega na ukończeniu biegu przez jak największą ilość uczniów z danej szkoły i obejmuje dwie kategorie:szkoły podstawowe (5 km) oraz szkoły średnie (5 i 10 km).

Zgłoszenie indywidualne odbywa się elektronicznie poprzez formularz dostępny na stronie www.datasport.pl w zakładce zapisy do dnia 22 września 2019 lub do wyczerpania limitu.
Zgłoszenie grupowe do konkursu „HYDRO DLA MŁODYCH SPORTOWCÓW” odbywa się e-mailowo. Przedstawiciel szkoły zgłasza listę uczniów, którzy wcześniej zostali zapisani przez stronę www.datasport.pl emailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 24 września 2019r.

Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem

 

Zapraszamy na wieczór tylko dla kobiet. Bilet 27 zł. Rezerwacje: Dom Kultury "Sokół" tel. 32 6110 621

2019 10 11 12 kino na obcasach

Projekt "Szlaki ku wolności. Trzebińskie tajemnice" powstał aby pogłębić i utrwalić wśród młodego pokolenia mieszkańców Trzebini wiedzę historyczną na temat walki i czynu Niepodległościowego, a także aby krzewić wśród młodzieży ideę patriotyzmu i szacunku dla minionych pokoleń. Jest także nową ofertą turystyczną dla mieszkańców regionu i turystów, którzy odwiedzą gminę Trzebinia. Projekt ten został  sfinansowany z budżetu ramach 3 edycji budżetu obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Więcej o projekcie tutaj

plakat szlaki wolności