Trzebińskie Centrum Kultury zwraca się z prośbą o udostępnienie starych fotografii związanych z historią naszego miasta. W przyszłym roku Trzebinia obchodzic będzie rocznicę 200-lecia nadania praw miejskich. Z tej okazji planujemy zorganizowac wystawę starych fotografii przedstawiających ludzi, miejsca i wydarzenia, związane z naszym miastem "W starym albumie u  mego Dziadka", a w późniejszym terminie także ich publikację.

Często leżą głęboko w szufladach, na strychach. Pożółkłe. Zapomniane. Świadkowie historii. Chwila zatrzymana w kadrze.Wywołują silne emocje: wzruszenie, smutek, zadumę, zdziwienie, uśmiech. Stare zdjęcia i fotografie. Są źródłem wiedzy o ludziach i czasach, które minęły. Udostępnione społeczeństwu przybliżają historię naszego miasta i otoczenia w którym żyjemy.
Zdjęcia z podpisem właściciela, telefonem, mailem prosimy dostarczyc  do TCK p. 216. Po zeskanowaniu będą oddawane właścicielowi.