To był naprawdę gorący weekend! Dni Trzebini 2024 za nami…

Jesteśmy podbudowani potężną frekwencją na koncertach. Trzebinia: dziękujemy! Wielkie ukłony dla licznej publiczności, która pokazała, jak można kulturalnie i szalenie bawić się w takim tłumie. Jesteśmy z Was dumni!

Dziękujemy artystom za świetne występy i za to, że nie oszczędzali się na scenie. Szczególnie ciepło pozdrawiamy utalentowane dzieci i młodzież występujące w sobotę oraz instruktorów ze wszystkich placówek. Prezentacje były wspaniałe!

Nie samą muzyką człowiek żyje, dlatego serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy pracowników strefy gastro, Smokolandu, animatorów z Zaczarowanego Lasu, ekipy od pokazu modeli samolotów i wszystkich stoisk na placu przy Ochronkowej. Dzięki Wam było naprawdę atrakcyjnie.

Zwracamy szanowną uwagę na naszych Sponsorów i Partnerów: Gmina Trzebinia i burmistrz Jarosław Okoczuk, Firmy: Orlen Południe, Górka Cement, Pavimental, Bank Spółdzielczy w Chrzanowie, Domix oraz Dan Cake. To dzięki ich wsparciu finansowym i rzeczowym jesteśmy w stanie realizować Dni Trzebini oraz inne imprezy w naszej gminie na należytym poziomie – dziękujemy!

Zupełnie nie musimy się martwić o bezpieczeństwo na Dniach Trzebini kiedy są z nami: Malta Służba Medyczna, Policja, Ochotnicze Straże Pożarne z Gminy Trzebinia i Ochrona Jaguar Security. Wzorowe zabezpieczenie imprezy!

Bardzo dziękujemy wszystkim zaprzyjaźnionym mediom i osobom, które z zapałem dokumentowały i publikowały materiały pomagając nam w promocji święta miasta. Nic nie umknie Waszej uwadze!

Nie zapominajmy o tych, którzy działają w ukryciu, a którzy sprawiają, że wszystko widać, słychać i cały sprzęt działa sprawnie. Za wszystkim, co płynie ze sceny stoją dźwiękowcy, oświetleniowcy, operatorzy wizualizacji, monterzy, elektrycy, technicy sceniczni… Szacun!

Na końcu dziękujemy sami sobie, czyli ekipie z Trzebińskiego Centrum Kultury, od której wszystko się zaczyna i na której wszystko się kończy. Czy mamy co poprawiać? No jasne! Następny poziom do realizacji już za rok przy kolejnej edycji Dni Trzebini, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

dziekujemy dni trzebini