Kalendarz wydarzeń

Nordic Walking w Puszczy – Młoszowa 27.09.2015
Niedziela, 27. Wrzesień 2015, 14:30

Nordic Walking w Puszczy – Młoszowa 27.09.2015

Zapraszamy serdecznie miłośników spacerów z kijami na kolejną już imprezę, którą PUKS Młoszowa wraz z Urzędem Miasta Trzebinia, Trzebińskim Centrum Kultury i Starostwem w Chrzanowie organizuje w celu popularyzacji tej formy aktywności fizycznej .
Organizatorzy przygotowali trzy trasy marszu. Dwie sportowe, dla kobiet 10 km i dla mężczyzn 12 km. Pozostali mogą uczestniczyć w marszu rekreacyjnym na dystansie 7 km.
Jak co roku przygotowaliśmy nagrody i medale dla zwycięzców. Najliczniej zorganizowana, biorąca udział w marszu grupa otrzyma Puchar Starosty.
Zapisy odbywają się w dniu imprezy od godziny 14.30 w miejscu honorowego startu z parkingu przy Zespole Pałacowo Parkowym w Młoszowej lub wcześniej telefonicznie
507 434 272 lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Organizatorzy po przejściu trasy zapraszają do WDK Młoszowa na poczęstunek i wręczenie nagród. Wśród wszystkich uczestników przewidujemy losowanie drobnych upominków. Impreza organizowana jest w ramach dotacji z UM Trzebinia.
Szczegółowe informacje wraz z regulaminem imprezy znajdują się na na facebooku
Organizatorzy zapewniają pomoc instruktorską na osób chcących uzyskać dodatkowych informacji lub instruktażu.

Miejsce Młoszowa
...

Cofnij