Kalendarz wydarzeń

Joga dla dzieci w DK Willa Not
Wtorek, 12. Styczeń 2016, 16:00
Kontakt 788-055-364

Dom Kultury Willa Not pragnie serdecznie zaprosić na Nowe zajęcia dla dzieci.
JOGA DLA DZIECI Z APERTI to forma zabawy . Dzieci obdarzone są ciekawością i bogatą wyobraźnią chętnie przyjmują pozycje zwane asanami o wdzięcznych nazwach: pies z głową w dół , kobra, świerszcz czy pełen radości i dumy lew. Praktyka jogi poprawia sprawność fizyczną, wzmacnia odporność oraz uwalnia napięcia z ciała, ćwiczy kręgosłup. Ćwiczenia uspokajają dzieci nadpobudliwe oraz ośmielają nieśmiałe. Poprawiają apetyt i sen.
Dzięki praktyce jogi dzieci maja lepszą koncentracje i potrafią skupić uwagę, lepiej się uczą , wzmacniają poczucie wartości i siłę woli.
Zajęcia odbywają się we wtorki dla grupy dzieci młodszych 3- 7 lat o godz. 16.00, koszt jednorazowych zajęć 20 zł,za zajęcia płatne z góry, w razie nieobecności dziecka zajęcia nie przepadają.
Możliwe jest uruchomienie grupy dla dzieci starszych 8- 12 lat oraz dla młodzieży.
Zajęcia prowadzi dr Małgorzata Michel- wieloletni pedagog i terapeutka, nauczycielka jogi śmiechu, regularnie praktykująca jogę, praktykę zdobywała również w Indiach. Od kilku lat prowadzi zajęcia z jogi dla dzieci w studio jogi Sattwa w Krakowie oraz w Tenczynku.joga plakat

Miejsce Dom Kultury Willa Not
koszt jednorazowych zajęć 20 zł

Cofnij