Kalendarz wydarzeń

Wystawa fotografii Jakuba Kaji
Środa, 23. Styczeń 2019, 20:30
Kontakt 32 6122 368, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej wernisaż wystawy został przesunięty na dzień 23 stycznia godz. 20:30

Jakub Kaja urodzony 1.05.1982 w Bydgoszczy. Absolwent Akademii Krakowskiej na wydziale malarstwa o specjalności grafika użytkowa oraz Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na wydziale grafika o specjalności fotografia. Zdobywca kilku nagród wydziałowych za plakat z okazji 750 lecia lokacji miasta Krakowa oraz za grafikę Ecce Homo. Zdobywca 1 miejsca oraz specjalnego wyróżnienia  w ogólno krajowym konkursie na plakat z okazji 90 lecia banku PKO BP. Wybrany uczestnik wystawy
konkursowej 23 Międzynarodowego Biennale Plakatu w Wilanowie oraz IV Międzynarodowego Biennale Plakatu Społeczno-Politycznego w Oświęcimiu. Laureat 1 nagrody w ogólnopolskim konkursie na plakat z okazji 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Wybrany uczestnik wystawy konkursowej 26 Międzynarodowego Biennale Plakatu w Warszawie. Autor kilkudziesięciu wystaw indywidualnych oraz kilkunastu zbiorowych. Obecnie mieszka w Trzebini. Czynny grafik i fotograf.

jakub kaja odbicie miasta plakat

Miejsce Dwór Zieleniewskich
wstęp wolny
wystawa czynna do 28.02.2019

Cofnij