WDK Dulowa

dulowa szkoła    Wiejski Dom Kultury w Dulowej
   
funkcjonuje w Szkole Podstawowej w Dulowej
    ul. Paderewskiego 65
    32-545 Dulowa
    tel. 577 773 285
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


    Kierownik WDK - Iwona Piskozub

    fb icon 325x325   facebook/wdkwdulowej

 

Eko - akcja "Trzebinia po stronie natury" w WDK Karniowice i Dulowa nabiera tempa! Warunki atmosferyczne pozwoliły nam stworzyć rabatkę kwiatową siejąc na niej rośliny miododajne.
Wiedza jaką zdobyliśmy czytając książki o pszczelarskiej tematyce przydała się.
Dzięki współpracy z filią biblioteki w Karniowicach dużo więcej wiemy o tworzeniu miejsc przyjaznych pszczołom i naturze
Jeśli będzie możliwość otwarcia dla Was domu kultury to serdecznie Was zapraszamy, by wspólnie obserwować wzrost roślin miododajnych w naszym ogródku.

 

 

Wspólnie z WDK Karniowice bierzemy udział w eko akcji "Trzebinia po stronie natury". Naszym celem jest stworzenie miejsca przyjaznego pszczołom - rabatki kwiatowej. Wybraliśmy teren pod WDK Karniowice i gdy tylko będa odpowiedni warunki atmosferyczne będziemy siać rośliny miododajne.

 

W związku z obecna sytuacją epidemiologiczną i decyzjami rządu z dnia 4 listopada 2020r Instytucja Kultury  - Wiejski Dom Kultury w Dulowej, działający w Szkole Podstawowej w Dulowej, zawiesza działalność kulturalną do odwołania.

Zapraszamy na zajęcia i wyjazdy

Beznazwy 1FERIE DULOWA 1

Zapraszamy na ferie do naszego Domu Kultury. Zapoznajcie się z harmonogramem zajęć.