WDK Psary

foto

  Wiejski DomKultury w Psarach
  ul. Świętego Floriana 4
  32-545 Psary
  tel. (0-32) 6-138-263
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Kierownik WDK - Bożena Feliksiak

   facebook 256   facebook

Bardzo prosimy uczestników konkursu plastycznego i literackiego "Jesień w sztuce ' 2017" o zapoznanie się z oceną jury. Laureatom gratulujemy i zapraszamy wszystkich na Koncert "Jesień w sztuce" 17.11.2017 r. o godz. 17.00 w Wiejskim Domu Kultury w Psarach

Trzebińskie Centrum Kultury w Trzebini - Wiejski Dom Kultury w Psarach zaprasza do udziału w konkursie o zasięgu powiatowym pt.” Jesień w sztuce”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnic

"...Wakacje, znów będą wakacje ! Na pewno mam rację, Wakacje będą znów ! ..." Zapraszamy już od poniedziałku 25 czerwca !

18 czerwca 2018 r. świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty.

Kolejny raz w Psarach odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. 2.06.2018 r. milusińscy mieli zapewnionych mnóstwo atrakcji : konkursy, zabawy, dmuchana zjeżdżalnia, i wiele, wiele innych.

24.04.2018 r. odbyły się w naszym Domu Kultury przesłuchania konkursowe, w których wzięło udział 34 przedszkolaków z gminy Trzebinia.

W sobotę w naszym Domu Kultury panie, panienki, dziewczęta i całkiem małe dziewczynki świętowały Dzień Kobiet.

Kolejne ferie zimowe za nami !

W niedzielę w Psarach, tak jak w całej Polsce i prawie całym świecie, kwestowaliśmy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I jak co roku Państwa hojność była wielka, a atmosfera towarzyszącemu tej zbiórce Koncertowi niesamowita.

VIII edycja Konkursu "Jesień w sztuce" już za nami. W piątek 17.11.2017 r. podczas Koncertu "Jesień w sztuce" podsumowaliśmy konkursy plastyczny i literacki.

Przypominamy wszystkim zainteresowanym, że zbliża się termin zgłoszeń udziału w konkursach : plastycznym, literackim oraz prezentacjach muzycznych "Jesień w sztuce". Podsumowanie konkursów odbędzie się podczas Koncertu 17.11.2017 r. Szczegóły na plakacie.

Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno panie jak i panów, na zajęcia jogi w naszym Domu Kultury.

Zapraszamy na pierwsze zajęcia taneczne - taniec nowoczesny z elementami gimnastyki !!!