Kalendarz wydarzeń

KinoBzik - "ARTYSTA" - Trzebiński Klub Kinożerców (wstęp wolny)
Poniedziałek, 28. Styczeń 2019, 18:00 - 20:30
Kontakt kino.tck.trzebinia.pl

W styczniu pokażemy oskarowa produkcje "ARTYSTA" ZAPISZ SIĘ NA WYDARZENIE NA FACEBOOKU

Za nami 4 seanse powołanego do życia tej jesieni Dyskusyjnego Klubu Filmowego „KinoBzik” w Trzebini i już widać, że publiczność dopisuje. Chętnych do obejrzenia dobrego filmu i podyskutowania o nim jest sporo.

Na pierwsze, wrześniowe spotkanie przyszło kilkadziesiąt osób. W październiku przy okazji wyświetlania „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego salę trzebińskiego kina „Sokół” odwiedziło ponad 230 widzów. To był absolutny rekord – może nawet w skali kraju – bo zajęte były wszystkie miejsca na dole sali i na balkonie, i trzeba było dostawiać dodatkowe krzesła! W listopadzie publiczność została zaproszona na seans z kinem argentyńskim. „Dzikie historie” Damiána Szifrona obejrzało około 130 osób. "Twój Vincent" - 150 osób. Cieszymy się, że miłośników X muzy jest aż tylu.

Spotkania KinoBzików odbywają się w trzebińskim kinie „Sokół” - zawsze w poniedziałki, około godz. 18. (Wszystko wskazuje na to, że będą to ostatnie poniedziałki w miesiącu.) Wstęp jest darmowy – nie wymagana jest żadna rejestracja, ani rezerwacja miejsc. Do klubu filmowego zajrzeć może każdy. Na klubowiczów czeka krótkie słowo wprowadzające i drobny poczęstunek, a po seansie – dyskusja i nagrody dla najbardziej aktywnych.

Jeśli więc jeszcze nie dotarliście na KinoBzika – zróbcie to koniecznie!

Miejsce Kino "Sokół" w Trzebini, Kościuszki 74
WSTĘP WOLNY

Cofnij