Dom kultury Sokół

zdjecie

    Dom Kultury "SOKÓŁ" w Trzebini
    ul.Kościuszki 74
    32-540 Trzebinia
    tel. (0-32) 6-110-621
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    Kierownik DK - Ewa Feliksiak

    facebook 256 facebook

Zapraszamy na spektakl komediowy "Miłosna pułapka"! 4 GRUDNIA 2021r.,godz. 17.00. DOM KULTURY "SOKÓŁ" w Trzebini. Bilety w cenie 70 zł do nabycia w DK "Sokół" pok. 212

Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Joanna zamierza wyjść na galę otwarcia przeglądu teatralnego. Paweł przyznaje, że tego dnia ma urodziny, a na prezent sprawił sobie towarzystwo uwielbianej aktorki. Przyznaje również, że festiwal i uczestnictwo w jury były podstępem i mistyfikacją. Początkowo aktorka nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Zaczyna się bać w chwili, kiedy orientuje się, że w całym domu nie ma klamek.

Paweł jest pedantem, co bardzo utrudnia mu życie. Od lat chodzi na terapię prowadzoną przez wybitnego psychiatrę. Charyzmatyczny doktor robi wszystko, co w jego mocy, żeby pomóc pacjentowi. Jest fanem geniuszu Alberta Einsteina i postawił sobie za punkt honoru, żeby dorównać mistrzowi. Poświęca się pracy również z innego powodu - chce zapomnieć o kobiecie, która przed laty zostawiła go, będąc z nim w ciąży.

Kiedy mija pierwszy szok związany z uwięzieniem, Joanna zaczyna inaczej postrzegać sytuację, w której się znalazła. Dostrzega szansę na zmianę życia. Jak to by było mieć u boku kochającego mężczyznę, cieszyć się każdym dniem, każdą chwilą? Jak to by było odczuwać własne emocje, a nie tylko odtwarzać te zapisane w scenariuszach? Przystojny architekt to szansa na miłość. Może to on jest mężczyzną jej życia?

Napięcie rośnie, kiedy z wizytą zapowiada się matka Pawła, Stefania. Ta zaborcza i silna kobieta nie akceptuje żadnej kandydatki na żonę jedynego syna. Paweł kocha matkę i boi się stawić jej opór. Błaga Joannę, by ta jak najszybciej wyjechała.

Sytuacja zmienia się z minuty na minutę. Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? Kto w końcu jest porywaczem, a kto porwanym? Wartka akcja, ekspresyjne, barwne postaci, które bawią i wzruszają. Do tego cudowna gra aktorska...

Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona?

MIŁOSNA PUŁAPKA

20 listopada 2021 roku o godzinie 16:00 zapraszamy do DK „Sokół” w Trzebini na widowisko pt. „Muzyczne show. Bajki świata”.
Bilety w cenie 35 zł do nabycia w DK „Sokół” I piętro,pok. nr 212, nr tel. 32 61-10-621
Dzieci do 2 lat – wstęp bezpłatny (miejsce na kolanach opiekuna) – przy zakupie biletów prosimy podać liczbę dzieci poniżej dwóch lat.
„Muzyczne show. Bajki świata" to niezwykła muzyczna podróż w świat ulubionych bajek. Bohaterowie zejdą z ekranu, by podzielić się najpiękniejszymi i najbardziej znanymi utworami.
Poczynając od Stumilowego Lasu, który zwiedzimy w towarzystwie Kubusia Puchatka, wpłyniemy na wielkie wody południowego Pacyfiku pod przywództwem legendarnej Vaiany, by przez chwilę zanurkować z Małą Syrenką w niezmierzonych, morskich głębinach. Następnie wskakując na latający dywan wraz z Aladynem dolecimy, aż do indiańskiej wioski Pocahontas. Nagle Zaplątani na lianie z Tarzanem wylądujemy na gorącej Sawannie gdzie panuje słynny Król Lew, by potem ochłodzić się w mroźniej Krainie Lodu...
To widowisko pełne kolorowych strojów, baniek mydlanych, śniegu, dymu, wspólnej zabawy.
Czas trwania: około 75 minut
Kup bilecik: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/63644/Trzebinia/Muzyczne+Show+-+Bajki+%C5%9Bwiata/#


Bajki Świata Trzebinia nowe

Warsztaty Lego. Dom Kultury "Sokół", czwartki w godz. 17.00.  Koszt 20 zł/  za godz.  

TEL. 784-189-203

lego 1

Zajęcia z robotyki z klockami Lego. Dom Kultury Sokół, wtorki godzina 17:00. Koszt 40 złotych za 90 minut zajęć.

Zajęcia z robotyki, plakat.

Zapraszamy na naukę tańca towarzyskiego, użytkowego i pierwszego tańca pary młodej. Zajęcia prowadzi pani Agnieszka Łucka - Janowska
Nauka pierwszego tańca (zajęcia indywidualne dla par) odbywać się będzie w poniedziałki i środy o godz. 20:00. Cena za 4 zajęcia to 200 zł od pary.
Na naukę tańca towarzyskiego, użytkowego (zajęcia grupowe dla par) zapraszamy w piątki o godz. 20:00. Cena za 4 zajęcia wynosi 100 zł od pary.
Zapisy przyjmowane są w DK "Sokół" pod nr tel. 32 6110 621 lub 602 591 340

taniec

Dom Kultury "Sokół"od września zaprasza na pilates prowadzony przez panią Agnieszkę Łucką - Janowską.
 Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek od godz. 19:00. Cena 10 zł za zajęcia (czas trwania 60 minut).
Istnieje możliwość zakupu karnetu w cenie: 48 zł (za 6 zajęć) lub 78 zł (za 12 zajęć).
Zapisy przyjmowane są w DK "Sokół" nr telefonu: 32 6110 621 lub 602 591 340

pilates

W roku szkolnym 2021/2022 w każdy poniedziałek Dom Kultury "Sokół" zaprasza na zajęcia teatralno-poetyckie dla dzieci. Koszt zajęć 10 zł na miesiąc. Ilość miejsc ograniczona więc prosimy o wcześniejsze zgłoszenia pod nr tel. 32 6121 602, 6121 497, 6110 621 lub 698 125 663. 

zajęcia teatralnei poetyckie

Od września 2021 w każdy poniedziałek zapraszamy dzieci, mołodzież i dorosłych do Domu Kultury "Sokół" na naukę gry na pianinie i gitarze. Zajęcia prowadzi Jakub Mazurek. Cena za godzinę lekcyjną 25 zł. Zapisy pod nr tel. 608-212-289, 32 6 121 602 lub 32 6110 621.

dk sokół pianino