WDK Psary

foto

  Wiejski DomKultury w Psarach
  ul. Świętego Floriana 4
  32-545 Psary
  tel. (0-32) 6-138-263
  e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Kierownik WDK - Barbara Kaczmarczyk

   facebook 256   facebook

Zapraszamy do udziału w XII Powiatowym Konkursie "Jesień w sztuce" organizowanym przez Wiejski Dom Kultury w Psarach. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i średnich z powiatu chrzanowskiego.
Obejmuje cztery kategorie konkursowe: literacką, fotograficzną, plastyczną i muzyczną.
Zgłoszenia przyjmowane są do 22.10 w WDK Psary ul. Św. Floriana 4 w godzinach 14:00 do 19:00. Wyniki zamieścimy na naszej stronie internetowej do 19.10.2021. Do pobrania (w formacie pdf): regulamin konkursu literackiego, regulamin konkursu fotograficznego, regulamin konkursu plastycznego, regulamin konkursu muzycznego, zgoda na przetwarzanie danych uczestnika pełnoletniegozgoda na przetwarzanie danych uczestnika małoletniego 

jesień w sztuce 2021

JWS

Mamy wyniki "Jesień w sztuce 2022"! Konkursy: plastyczny, fotograficzny, literacki i wokalny już podsumowane! Prosimy uczestników o zapoznanie się z protokołami jury. Protokoły w formacie pdf
Protokół konkursu literackiego
Protokół konkursu plastycznego
Protokół konkursu wokalnego
Protokół konkursu fotograficznego

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w tej imprezie i gratulujemy wspaniałych talentów.
Laureatom XIII edycji konkursu szczerze gratulujemy!

Do zobaczenia w najbliższy piątek (18.11.2022, godz.17, Wiejski Dom Kultury w Psarach) na finale konkursu i gali wręczenia nagród!